BURZA PRÁCE v Mělníku

BURZA PRÁCE v Mělníku


Krajská  hospodářská komora Střední Čechy  vás zve  k návštěvě BURZY PRÁCE v Mělníku, která se koná ve středu  dne 8. března 2017 od 10,00 do 16,00 hodin. Místo konání Masarykův kulturní dům (U Sadů 323, Mělník).


Na akci nabídnou firmy z okresů Mělník, Kladno a Praha východ pracovní nabídky v  oborech technických,  sociální služby,  chemický průmysl, logistika,   autodoprava, administrativa, obchod, zemědělství  a další.


Uplatnění mohou najít zájemci o práci s výučním listem, středoškolským vzděláním a také vysokoškoláci.  Akce je příležitostí pro budoucí absolventy škol  již nyní vyhledat vhodného zaměstnavatele, popřípadě získat praxi v zajímavé firmě. K prezentaci svých studijních oborů jsou přizvány i střední školy z regionu.  Příležitost najít práci mají také  handicapované osoby.


Poradenství pro nezaměstnané, rodiče vracející se po rodičovské dovolené, popřípadě pro zájemce o změnu profese zajišťuje Úřad práce Mělník, přičemž je možné získat také informace o nabídce rekvalifikací apod.


Vítáni jsou nejen všichni zájemci o práci z řad nezaměstnaných, absolventi škol, žáci vyšších ročníků základních škol i jejich rodiče, kteří se rozhodují o výběru vhodné střední školy, ale i všichni ti, kteří se chtějí dozvědět o nabídkách firem a nabízených pracovních místech, která jsou v současné době aktuální na trhu práce ve Středočeském kraji.


Přehled pracovních míst

Zájemci z řad zaměstnavatelů, kteří by chtěli na akci prezentovat svou nabídku,  jsou vítáni.

Příhláška

Přihlášení na  sizlingova@komora.cz , tel. +420 702 020 489 Vladislava Šizlingová


--> Zpět


Kontakt

úřad: Pražská 298
250 01 Brandýs nad Labem -
Stará Boleslav.

ředitelka: Ing. Taťána Veselá
předseda: Ing. Ivana Chottová

Tel.: +420 724 613 952
E-mail: vesela@komora.cz

Oblastní kanceláře

- OBK Beroun
- OBK Nymburk
- OBK Praha-východ
- OBK Praha-západ
- OBK Rakovník

Okresní komory

OHK Benešov
OHK Kladno
OHK Kolín
OHK Kutná Hora
OHK Mělník
OHK Mladá Boleslav
OHK Příbram

Místo CZECHPOINT

Logo Czechpoint
Oblastní kancelář KHK
Brandýs nad Labem

Datové schránky

Logo Datové schránky

Projekty InMP

Projekty InMP
Informační místa pro podnikatele

de