BURZA PRÁCE v Mělníku

Dne 8. března 2017 proběhla v Masarykově kulturním domě BURZA PRÁCE v Mělníku, který pořádala Krajská hospodářská komora Střední Čechy ve spolupráci s Úřadem práce v Mělníku a Středočeským krajem.  

Na akci se představilo 22 firem a 2 střední školy z okresů Mělník, Praha východ, Kladno, Mladá Boleslav. Firmy nabízely více jak 130 pracovních míst hlavně v oborech technických, v logistice, elektro, dále také v potravinářství, chemickém průmyslu. Práci nabízela také Policie ČR, která měla zájem doplnit své řady v mělnickém regionu.  Uplatnění mohli najít zájemci o práci s výučním listem, středoškolským vzděláním a také vysokoškoláci.

Poradenství pro nezaměstnané, rodiče vracející se po rodičovské dovolené, popřípadě pro zájemce o změnu profese zajišťoval Úřad práce Mělník, přičemž bylo možné pohovořit s pracovníky úřadu a zjistit také informace o nabídce rekvalifikací apod.
Akci navštívili nezaměstnaní registrovaní na Úřadu práce v Mělník, kteří byli na akci pozváni, zájemci o práci, ale také zájemci o změnu povolání a handicapované osoby. Pro ně bohužel příliš pracovních nabídek firmy nenabízely.  Návštěvnost byla velice slušná, akci navštívilo více jak 450 osob. Bohužel střední školy z regionu o akci neprojevily zájem.  

Více informací na:  sizlingova@komora.cz , tel. +420 702 020 489 Vladislava Šizlingová


--> Zpět


Kontakt

úřad: Pražská 298
250 01 Brandýs nad Labem -
Stará Boleslav.

ředitelka: Ing. Taťána Veselá
předseda: Ing. Ivana Chottová

Tel.: +420 724 613 952
E-mail: vesela@komora.cz

Oblastní kanceláře

- OBK Beroun
- OBK Nymburk
- OBK Praha-východ
- OBK Praha-západ
- OBK Rakovník

Okresní komory

OHK Benešov
OHK Kladno
OHK Kolín
OHK Kutná Hora
OHK Mělník
OHK Mladá Boleslav
OHK Příbram

Místo CZECHPOINT

Logo Czechpoint
Oblastní kancelář KHK
Brandýs nad Labem

Datové schránky

Logo Datové schránky

Projekty InMP

Projekty InMP
Informační místa pro podnikatele

de