BURZA PRÁCE v Kladně

Krajská  hospodářská komora Střední Čechy  a Okresní hospodářská komora v Kladně pořádaly dne 12. dubna 2017 BURZU PRÁCE v Kladně. Akce se konala v Kladně již potřetí, nyní v Domě kultury Kladno ( Sítná 3127, Kladno), ve spolupráci s Úřadem práce Kladno a za podpory Středočeského kraje.
Na akci se představilo 20 firem z okresů Kladno, Mělník,  Rakovník a okolí, které nabídly téměř 100 pracovních míst v různých oborech. Převážně byl zájem o skladníky, operátory CNC a do výroby, elektromechaniky, řidiče autobusů a kamionové dopravy, bezpečnostní pracovníky, svářeče a zámečníky. Příležitost byla také pro cukráře, pracovníky do sociálních služeb, do zdravotnictví, administrativní pracovníky a další profese. O pracovníky do státní služby měla zájem také Policie ČR a Vězeňská služba.
Uplatnění mohli najít zájemci o práci s výučním listem, středoškolským vzděláním a také vysokoškoláci.  Akce byla také příležitostí pro budoucí absolventy škol  již nyní vyhledat vhodného zaměstnavatele, popřípadě získat praxi v zajímavé firmě. Na akci se prezentovaly také 2 střední školy.
Poradenství pro nezaměstnané, rodiče vracející se po rodičovské dovolené, popřípadě pro zájemce o změnu profese zajišťoval Úřad práce Kladno.
Akci navštívili nezaměstnaní pozvaní Úřadem práce a také široká veřejnost. Někteří měli zájem zjistit, co se v regionu aktuálně nabízí za pracovní příležitosti.

Další informace na www.khkstrednicechy.cz a na emailu  sizlingova@komora.cz , tel. +420 702 020 489 Vladislava Šizlingová.


--> Zpět


Kontakt

úřad: Pražská 298
250 01 Brandýs nad Labem -
Stará Boleslav.

ředitelka: Ing. Taťána Veselá
předseda: Ing. Ivana Chottová

Tel.: +420 724 613 952
E-mail: vesela@komora.cz

Oblastní kanceláře

- OBK Beroun
- OBK Nymburk
- OBK Praha-východ
- OBK Praha-západ
- OBK Rakovník

Okresní komory

OHK Benešov
OHK Kladno
OHK Kolín
OHK Kutná Hora
OHK Mělník
OHK Mladá Boleslav
OHK Příbram

Místo CZECHPOINT

Logo Czechpoint
Oblastní kancelář KHK
Brandýs nad Labem

Datové schránky

Logo Datové schránky

Projekty InMP

Projekty InMP
Informační místa pro podnikatele

de