Česko-jordánské podnikatelské fórum

Vážené dámy, vážení pánové,

zveme Vás na Česko-jordánské podnikatelské fórum, které se uskuteční v úterý 25. dubna 2017 od 14:00 hodin (registrace bude probíhat od 13:15 hodin) v budově Ministerstva průmyslu a obchodu (Na Františku 32, Praha 1).

Podnikatelské fórum slavnostně zahájí ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček a jordánský ministr průmyslu a obchodu Yarub Qudah spolu s prezidentem HK ČR Vladimírem Dlouhým a prezidentem Jordánské komory Naelem Al Kabariti.

V programu se počítá s odborně zaměřenými prezentacemi, B2B jednáními mezi českými a jordánskými firmami. Jordánského ministra průmyslu a obchodu bude doprovázet početná podnikatelská delegace. Její seznam je poměrně pestrý a je ještě průběžně jordánskou stranou doplňován. Kromě vedoucích představitelů několika jordánských komor se prozatím jedná zejména o firmy z oblasti strojírenství a potravinářství. Dále se mj. očekává účast jordánského velvyslance či představitele „Jordan Nuclear Energy Commission“.

Za předpokladu, že se regionální situace nebude dále zhoršovat, lze v Jordánsku očekávat akceleraci ekonomické aktivity v průběhu příštích dvou let. Ekonomický růst se zvýšil z 2,4 % v roce 2015 na 3,2 % v roce 2016 a predikce na rok 2017 činí 3,7 %. Hospodářský růst byl utlumen slabou průmyslovou výrobou, poklesem zemědělské výroby a nízkou úrovní přílivu přímých zahraničních investic. Růst byl tažen zvýšenými vládními investicemi a velkou hodnotou obdržených dotací a v neposlední řadě pozitivním růstem v řadě odvětví, včetně odvětví cestovního ruchu, stavebnictví, finančních a obchodních služeb a oblasti sociálních služeb.

 

V příloze naleznete předběžný program akce.

Jednacím jazykem bude angličtina.

 

Termín přihlašování na akci je do pondělí 24.4.2017 pod odkazem níže:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd9AytYsDTjWHbXjqbKZomgd9RSX73M_uv8syi7e2P6K_mheA/viewform  
(vyplňujte prosím v angličtině).


--> Zpět


Kontakt

úřad: Pražská 298
250 01 Brandýs nad Labem -
Stará Boleslav.

ředitelka: Ing. Taťána Veselá
předseda: Ing. Ivana Chottová

Tel.: +420 724 613 952
E-mail: vesela@komora.cz

Oblastní kanceláře

- OBK Beroun
- OBK Nymburk
- OBK Praha-východ
- OBK Praha-západ
- OBK Rakovník

Okresní komory

OHK Benešov
OHK Kladno
OHK Kolín
OHK Kutná Hora
OHK Mělník
OHK Mladá Boleslav
OHK Příbram

Místo CZECHPOINT

Logo Czechpoint
Oblastní kancelář KHK
Brandýs nad Labem

Datové schránky

Logo Datové schránky

Projekty InMP

Projekty InMP
Informační místa pro podnikatele

de