Finanční poradenství

Jednou z aktivit, které je možné využít je finanční servis a poradenství pro firmy a jejich zaměstnance zajišťovaný ve spolupráci s členskými firmami komory.

Zpracování žádostí o úvěr

V rámci poskytovaných služeb podnikatelům komora nabízí odborné konzultace při zpracování žádostí o úvěr, včetně příloh, dle požadavků bank. Kromě výše uvedeného Vám může krajská komora poskytnout nebo zajistit odborné konzultace v oblastech zpracování žádostí o poskytnutí finančních prostředků v rámci programů podpory malého a středního podnikání v České republice.

Daňové a účetní poradenství

Krajská komora nabízí konzultace v oblasti účetní a případně daňové problematiky formou konzultací k dané problematice. Tyto konzultace jsou poskytovány v prostorách komory, eventuálně po dohodě i jiným způsobem (e-mailem, apod.). Mimo základních konzultací je možné využít odborných služeb, které jsou zajišťovány ve spolupráci s členskými firmami krajské komory.

Zpracování podnikatelského záměru

V rámci finančního poradenství je možné využít i odbornou pomoc při vypracování podnikatelských záměrů firem dle metodiky, která odpovídá obecným požadavkům platných pro obsahovou náplň podnikatelských záměrů. Tato odborná pomoc je poskytována jak začínajícím podnikatelům, tak i firmám působících na trhu. Tyto aktivity zajišťuje komora ve spolupráci se svými členy.Kontakt

úřad: Pražská 298
250 01 Brandýs nad Labem -
Stará Boleslav.

ředitelka: Ing. Taťána Veselá
předseda: Ing. Ivana Chottová

Tel.: +420 724 613 952
E-mail: vesela@komora.cz

Oblastní kanceláře

- OBK Beroun
- OBK Nymburk
- OBK Praha-východ
- OBK Praha-západ
- OBK Rakovník

Okresní komory

OHK Benešov
OHK Kladno
OHK Kolín
OHK Kutná Hora
OHK Mělník
OHK Mladá Boleslav
OHK Příbram

Místo CZECHPOINT

Logo Czechpoint
Oblastní kancelář KHK
Brandýs nad Labem

Datové schránky

Logo Datové schránky

Projekty InMP

Projekty InMP
Informační místa pro podnikatele

de